Payday Loans
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • real2_03.jpg
Rakstu skatīšanās reizes : 1071357
LatvianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Cenu lapa

TETOVĒJUMI:*Visu veidu tattoo stili un krāsu paletes un sarežģītības tetovējumi tetovējumi uz rētām un strijām, tetovējumu labošana, pārklāšana, pārtaisīšana vai atjaunošana-Individuāla un radoša pieeja katram klientam.

*Līdz 18.gadiem ir jābūt rakstiskai vecāku atļaujai.

*****

*Tetovējuma cena tiek noteikta individuāli tikai salonā, pēc zīmējuma un izmēra saskaņošanas ar klientu un ir atkarīga no tetovējuma izmēra, veicamā darba apjoma, krāsu paletes un sarežģītības pakāpes,tā tiek apspriesta, aprēķināta un saskaņota tiekoties ar klientu personīgi salonā.

Melnbaltā tetovējuma-minimālā cena, līdz-25 cm².:30.€.

Krāsainā tetovējuma-minimālā cena, līdz-25 cm².:40.€.

Melnbaltie tetovējumi::no1-2,5.€./cm²,

Krāsainie tetovējumi:no1,5-3.€./cm²,

*Līdz 18% atlaide no tetovējuma-Pirmais tetovējums, Dzimšanas diena, Vārda diena.

*Citu meistaru darbu labošana, pārtaisīšana vai korekcija tiek aprēķinātas pēc vienošanās.

Korekcija:no 30.€.

*Pārsvarā, lai sasniegtu veicamā pakalpojuma izcilu kvalitāti ir nepieciešama vismaz viena korekcija, tas gan ir ļoti individuāli, bet mēs tomēr rekomendējam pēc sadzīšanas procesa tikties ar meistaru un ja tā ir nepieciešama tad to veikt.

*Ja tā netika veikta 30.kalendāro dienu laikā,un ja tas netika pienācīgi kopts un netika ievēroti visi tā kopšanas noteikumi-cena tiek noteikta līdz 50% no veiktā darba cenas-atkarībā kādā stāvoklī ir tetovējums.

*Informācija kursantu modeļiem.

Tetovēšanas mācību kursu mācekļu prakses modeļiem:

Melnbalts tetovējums-līdz10x10cm:30.€.

Krāsains tetovējums-līdz10x10cm:40.€.

Ja izvēlētā tetovējuma izmēri ir lielāki par noteikto izmēru tad tiek aprēķināts pēc cenu lapā norādītās cenas– 50% no tetovējuma aprēķinātās papildus summas.

*****

LŪPU APJOMA KOREKCIJA-ar hialuronskābes preparātiem:no125.€.-280.€.

*Speciālistu rekomendācija-pirms-hialuronskābes preparātu injekcijas-procedūras uz lūpām iesakām vērsties pie sava ģimenes ārsta un izrakstīt recepti uz preparātu"GERPELAN",dotais preparāts jālieto vismaz pāris nedēļas pirms procedūras 1 reizi dienā 2 tabletes uzreiz pēc ēšanas, tas samazinās pietūkumu uzreiz pēc procedūras un izslēgs herpes iekaisumu, kurš diemžēl nav reta parādība pēc procedūras dzīšanas laikā.

*Lūpu formas koriģēšanā hialuronskābes preparātu injekcijas ļauj sasniegt lieliskus rezultātus — piešķirt lūpām jaunības svaigumu un pievilcību, izveidot to kontūru, vēlamo apjomu un formu, aizpildīt sīkās krunciņas ap lūpām un koriģēt asimetriju.

*Efekta ilgums ir individuāls – tas ir atkarīgs no organisma īpašībām. Lūpām tas ilgst aptuveni vienu gadu. Vēlāk procedūru var atkārtot. Pēc procedūras ieteicams vienu nedēļu izvairīties no asiem un karstiem ēdieniem,dzērieniem, smaidīšanas, jaizvairās no alkohola lietošanas,tiešiem saules stariem, neapmeklēt saunu un solāriju,aktīvi nenodarboties ar sportu

*****

PERMANENTAIS MAKE UP:

*Pakalpojuma cena precīzi tiek noteikta individuāli salonā, tiekoties ar meistaru, pēc pakalpojuma saskaņošanas ar klientu, tā ir atkarīga no veicamā darba apjoma, krāsu paletes un sarežģītības pakāpes.

Uzacis: no60-150.€.

Acis:no60-150.€.

Lūpas:no60-150.€.

Speciālistu rekomendācija-pirms permanentā Make up procedūras uz lūpām iesakām vērsties pie sava ģimenes ārsta un izrakstīt recepti uz preparātu"GERPELAN",dotais preparāts jālieto vismaz pāris nedēļas pirms procedūras 1 reizi dienā 2 tabletes uzreiz pēc ēšanas, tas samazinās pietūkumu uzreiz pēc procedūras un izslēgs herpes iekaisumu, kurš diemžēl nav reta parādība pēc procedūras dzīšanas laikā.

Dermopigmentācija:no 40.€.

-Rētu, apdegumu, striju kamuflēšana-cena tiek noteikta pēc vienošanās.

Areola:no 60.€.

-Pilna vai daļēja vienas vai abu areolu rekonstrukcija.

Korekcija:

Pārsvarā, lai sasniegtu veicamā pakalpojuma izcilu kvalitāti ir nepieciešama vismaz viena korekcija, tas gan ir ļoti individuāli, bet mēs varam tikai rekomendēt pēc sadzīšanas procesa tikties ar meistaru un ja korekcija ir nepieciešama tad to veikt. Korekcijas cena ir atkarīga no veicamā darba apjoma.

Citu meistaru darbu labošana un korekcijas tiek aprēķinātas par pilnu pakalpojuma cenu.

*****

PĪRSINGS:no25.€.

visu veidu,stila un jebkuras sarežģītības pakāpes-liela pīrsinga rotaslietu izvēle salonā.

*****

HENNA & JAGUA ART zīmējumi ( Mehendi ).

-no15.€.Minimālā Hennas zīmējuma summa.

-no20.€.Minimālā Jagua zīmējuma summa.

-no 0,40 €/cm².Brūnā henna.

-no 0.50 €/cm².Melnā krāsā ( Jagua ).

*****

PROFESIONĀLIE SPECIĀLISTU MĀCĪBU KURSI:

Tetovēšanas mākslas meistars:

Kopā par visu mācību kursu:400.€., mēnesī:800.€.

Divu mēnešu-individuālie mācību-kursi-teorija + prakse un darbs ar modeļiem 2 reizes nedēļā, viena nodarbība 6.akadēmiskās stundas, kopā 96.akadēmiskās stundas.

Kursu cenā ir iekļauts:

Mācību prakses un metodiskie materiāli, krāsas, izejvielas un aprīkojums kursu laikā.

Kvalifikācijas eksāmeni.

Henna&Jagua Art meistara apmācība.

Minimālās higiēnas mācību kursi.

Pabeidzot mācību kursus tiek izsniegts Tetovēšanas mākslas meistara, Henna & Jagua Art meistara starptautiskie sertifikāti kā arī Minimālās higiēnas kursu Apliecība.

Ātrie kursi.

Kopā par visu mācību kursu,reģistrējoties:1200.€.

-6.dienas nedēļā, 8.ak. stundas dienā, kopā 96.ak.stundas.

*Izvēloties Tetovēšanas mākslas meistara profesiju ir jārēķinās, ka Jums ir jāiegādājas pilns personīgais profesionālais aprīkojums-sniedzam konsultācijas izvēlē un palīdzam nokomplektēt-cena tiek noteikta pēc vienošanās atkarībā no komplektācijas.

*INFORMĀCIJA kursantu MODEĻIEM:

Tetovēšanas mācību kursu mācekļu prakses modeļiem:

Melnbalts tetovējums-līdz10x10cm:30.€.

Krāsains tetovējums līdz 10x10cm:40.00€.

Ja izvēlētā tetovējuma izmēri ir lielāki par noteikto izmēru tad tiek aprēķināts pēc cenu lapā norādītās cenas– 50%no tetovējuma aprēķinātās papildus summas.

PERMANENTĀ MAKE UP MEISTARS:

Kopā par visu mācību kursu,reģistrējoties:700.€.-mēnesī:350.€.

Divu mēnešu-individuālie mācību-kursi:

Teorija + prakse un darbs ar modeļiem pēc individuāla grafika.2 reizes nedēļā, viena nodarbība 6.akadēmiskās stundas, kopā 96.akadēmiskās stundas.

Kursu cenā ir iekļauts:

Mācību prakses un metodiskie materiāli, krāsas, izejvielas un aprīkojums kursu laikā.

Kvalifikācijas eksāmeni.

Minimālās higiēnas mācību kursi.

Pabeidzot mācību kursus tiek izsniegts Permanentā Make up meistara starptautiskais sertifikāts kā arī Minimālās higiēnas kursu Apliecība.

Ātrie kursi:

Kopā par visu mācību kursu,reģistrējoties:1100.€.

-2.nedēļas,6.dienas nedēļā 8.akadēm. stundas dienā, kopā 96.ak.stundas.

*Izvēloties Permanentā Make up meistara profesiju ir jārēķinās ka Jums ir jāiegādājas pilns personīgais profesionālais aprīkojums-sniedzam konsultācijas izvēlē un palīdzam nokomplektēt-cena tiek noteikta pēc vienošanās atkarībā no komplektācijas.

INFORMĀCIJA-Permanentā Make up kursantu MODEĻIEM:

Permanentā Make up mācību kursu prakses modeļiem-tikai 30.€.par vienu izvēlēto pakalpojuma procedūru(acis, uzacis vai lūpas)-pakalpojumi modeļiem tiek veikti tikai profesionālu meistaru uzraudzībā.

HENNA & JAGUA ART MEISTARS:

Kopā par visu mācību kursu:60.€.

*Kursi pēc individuāla grafika 3 reizes nedēļā, viena nodarbība 4.akadēmiskās stundas, kopā 12.akadēmiskās stundas, iespējama apmācība sestdienās.

PĪRSINGA MEISTARS:

Kopā par visu mācību kursu:150.€.

*Kursi pēc individuāla grafika 4 reizes nedēļā, viena nodarbība 6.akadēmiskās stundas, kopā 24.akadēmiskās stundas, iespējama apmācība sestdienās.

Kursu cenā iekļauts:

Mācību prakses un metodiskie materiāli, krāsas, izejvielas un aprīkojums kursu laikā.

Kvalifikācijas eksāmeni.

Minimālās higiēnas mācību kursi.

Pabeidzot mācību kursus tiek izsniegts Pīrsinga meistara starptautisks sertifikāts kā arī Minimālās higiēnas kursu Apliecība uz 5.gadiem.

*Izvēloties Pīrsinga meistara profesiju ir jārēķinās ka Jums ir jāiegādājas pilns personīgais profesionālais aprīkojums-sniedzam konsultācijas izvēlē un palīdzam nokomplektēt:Cena tiek noteikta pēc vienošanās atkarībā no komplektācijas.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS kursi:

Kursa cena:100.€.

*Tetovēšanas mākslas, mikropigmentācijas,permanentā grima, skarifikācijas un pīrsinga meistaru ievērībai!

*Mācību programmas ilgums 18 astronomiskās stundas, ieskaitot apgūto zināšanu pārbaudījumu ( 1 stunda), kopā 27 akadēmiskās stundas.

*Nodarbības latviešu un krievu valodās.

*Nodarbības notiek individuāli pēc saskaņota grafika.

*Pēc kursiem tiek izsniegta Apliecība uz 5 gadiem.

*Noteikumi attiecās uz tetovēšanas, permanentā grima, skarifikācijas un pīrsinga pakalpojumiem, to sniedzējiem, pakalpojumu sniegšanas telpām, telpu aprīkojumam un darba piederumiem.

*Saskaņā ar Ministru kabineta 2015.gada 14.aprīļa noteikumiem-Nr.182Apmācību programma: "Noteikumi par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai un speciālām prasībām tetovēšanas līdzekļiem", kas stājas spēkā no 2016.gada 1.janvāra.