• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • real2_03.jpg
Content View Hits : 1545552
LatvianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Information for clients

VIPTATTOO SALONA NOTEIKUMI:

- Pieteikties un pierakstīties uz salona pakalpojumiem vai konsultācijām ar speciālistiem lūdzam iepriekš.

- Pirmais tetovējums. Dzimšanas diena. Vārda diena, Pastāvīgais klients - atlaide līdz 18% vienu reizi izmetot 3 spēļu kauliņus.

- Garantējam patīkamu un mājīgu salona interjeru, profesionālu, korektu un laipnu attieksmi pret klientiem, konfidencialitāti.

-Kvalitatīvus pakalpojumus pēc visaugstākajiem standartiem pasaules līmenī.
-Izstrādāsim Jūsu idejas vai fantāzijas izvēloties kādu no mūsu pakalpojumiem un atradīsim tā labāko risinājumu priekš Jums!
-Atbilstību visām sanitāro dienestu prasībām, saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem un noteikumiem.
-Klienta veselības medicīniskās garantijas mūsu salonā atbilstoši Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Eiropas Savienības normatīviem aktiem.
-Mūsdienīgu un sterilu aprīkojumu, vienreizējas lietošanas instrumentus, pasaules vadošo ražotāju krāsas un materiālus.
-Tetovēšanas meistari pārzin ādas uzbūvi, dermatoloģijas pamatus un iespējamas komplikācijas gadījumā ir gatavi sniegt pirmās nepieciešamības palīdzību klientam, kā arī pilnībā pārzin tetovēšanas kopšanas procedūras un spēj konsultēt klientu.
-Tetovēšanas meistari māk lieliski zīmēt un ir gatavi palīdzēt idejas un skices izstrādē - salonā strādā tikai pieredzējuši un talantīgi tetovēšanas meistari ar attiecīgu izglītību.
- VIPTATTOO pielieto klientiem lojālu cenu politiku un visas pakalpojumu cenas tiek apspriestas tikai personīgi ar klientu pie mums salonā un ir norādītas mājas lapā.

- Tetovējuma izmēru, cenu vai citus salona pakalpojumus Jūs varat izvēlēties patstāvīgi, saskaņā ar mūsu salona noteikto cenrādi, kas norādīts salona mājas lapā.

- No tetovējuma izmēra un tā sarežģītības pakāpes ir atkarīga tā cena – visas izmaksas norādītas salona mājas lapā un cena tiek noteikta tikai salonā .

-Salonā ir noteikta standarta apmaksa fiksēta summa par sterilu aprīkojumu, krāsām, vienreizējas lietošanas instrumentiem, izvēlētā zīmējuma apstrādi un tā pārnešanu uz ādas: no 5.00 līdz 10.00 € - apmaksa attiecas arī uz Dāvanu kartēm vai citām salona mārketinga Akcijām.

- Konsultācijas salonā: BEZMAKSAS

- Iespējams apmaksāt tetovējumu pa daļām saskaņā ar pakalpojumu vienošanās līguma noteikumiem.

- Visi vienreizējās lietošanas instrumenti un aprīkojums tiek atvērti tikai klienta klātbūtnē.

- Pirms pakalpojuma saņemšanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar Jūsu veselības drošības salona noteikumiem.

- Salona pakalpojumu izpildes laiks un cena var mainīties atkarībā no veicamā darba sarežģītības pakāpes, izpildes laika, krāsu paletes daudzuma, tetovējuma laukuma un tikai pēc pušu vienošanās VIPTATTOO salonā.

- Darba apjoms, pakalpojuma cena, izpildes laiks ir pēc vienošanās ar meistaru un tiek saskaņots ar salona administratoru.

- Cena no 5.00 € par idejas un skices izveidošanu priekš nākamā tetovējuma ir atkarīga no skices sarežģītības pakāpes un tai veltītā laika - Apmaksātā skice ir meistara autordarbs un netiek klientam izsniegta-tā tiek uzglabāta 1.mēnesi un tiek izmantota pēc salona ieskatiem, netiek kopēta vai fotografēta un ir salona īpašums - nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas - ne materiālās, ne juridiskās.

-Iemaksātā garantijas summa tiek ieskaitīta pakalpojuma summā - ja Klients no pakalpojuma atsakās - garantijas summa netiek kompensēta - nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas - ne materiālās, ne juridiskās.

- Visas pakalpojumu cenas tiek noteiktas un apmaksātas pirms pakalpojuma sniegšanas, VIPTATTOO salonā ir skaidri saprotamas visu pakalpojumu cenas un atlaides - apmaksa par pakalpojumiem tiek veikta uz vietas skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu - kredītkartes nepieņemam!

- Tetovējuma kopšanas līdzekļus var iegādāties mūsu salonā par atsevišķu apmaksu.

- Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam tetovējumiem, vai permanentam Make up nepieciešama vecāku atļauja un viena vecāka klātbūtne ( tie var būt arī vecākais brālis vai māsa ) - pietiek arī ja apstiprina pa telefonu.

- Alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu reibumā klienti netiek apkalpoti un konsultācijas netiek sniegtas.

- MODEĻIEM 50% atlaide no cenas par Permanentā Make up un Tetovējuma pakalpojumiem!!!